I am a kind of magic
Blog > Komentarze do wpisu

Penisa głaskanie.

Nie będzie nieprzyzwoicie :)

Biorąc pod uwagę wartości bezwzględne, największego penisa na świecie ma największe żyjące zwierzę – wieloryb, płetwal błękitny: 2 metry 40 centymetrów (na zdjeciu penis orki).Światowy rekord długości męskich narządów kopulacyjnych w stosunku do długości ciała należy do pąkli, kilkucentymetrowej wielkości skorupiaków: 40 razy długość ciała.Ciekawym i ciekawie wyglądającym przypadkiem jest gatunek kaczki, sterniczki argentyńskiej – wyglądający jak korkociąg penis osobników męskich tego gatunku osiąga 42 cm w stanie ‘rozwinięcia (większość ptaków nie posiada penisa w ogóle).Człowiek, a konkretnie mężczyzna, ma największego penisa co najwyżej wśród małp... (penis goryla ma około 3 cm)

Podobno największego penisa miał gwiazdor filmów porno (zmarł na AIDS w wieku 44 lat), Amerykanin John Holmes – długość wahała się pomiędzy 32 a 41 cm w stanie erekcji, ale przyjęto oficjalnie 36 cm.
34 centymetrowym, wciąż ‘aktywnie żyjącym’ penisem może pochwalić się inny amerykański aktor, Jonah Falcon. Rozmiar penisa to kwestia dziedziczna – podejrzewa się, że Jonah jest jednym z wielu nieślubnych dzieci Holmesa.

Prawie stumetrowy penis w stanie nieustannej erekcji stoi w Chinach w mieście Changchun.
Prezerwatywy produkowane są w trzech standardach rozmiarowych: afrykański (największy), europejski oraz azjatycki (najmniejszy).
[Przypominam jednak, że to Azjaci są wynalazcami seksu tantrycznego i autorami Kamasutry.]

I tak dalej...

Kwestia tego jak bardzo ważny jest rozmiar penisa w doznaniach seksualnych obu partnerów, zwłaszcza podczas stosunku, została już zbadana przez wszystkich możliwych uczonych świata, a opinie i tak są różne.

Najpopularniejszym twierdzenia to:
nie liczy się rozmiar, lecz ruchy (sposób „używania” penisa) oraz nie długość jest ważna lecz obwód. Pozostawiam te, i inne pokrewne kwestie rozmiaru penisa, do indywidualnej oceny każdego człowieka, który praktykuje zbliżenia seksualne wszelkiego rodzaju.

Nic nie zmieni jednak faktu jak bardzo ważny jest rozmiar penisa w życiu każdego mężczyzny. Im większy penis tym pewniejszy siebie, bardziej skory do nawiązywania kontaktów seksualnych, dumny i nie zestresowany w publicznej saunie jest mężczyzna.

Tak naprawdę liczy się wszystko: i długość i grubość i kształt penisa i umiejętność posługiwania się nim. Odpowiednia kombinacja przepuszczona przez indywidualne preferencje danej kobiety spowoduje, że zakocha się ona literalnie (czyli dosłownie) w danym członku, nie tylko w jego właścicielu.

Myślę, że czujecie się niepotrzebnie doinformowani niepotrzebnymi informacjami o penisach :)

Panowie, pogłaszczcie swojego penisa.
Panie, pogłaszczcie jakiegoś penisa.


wtorek, 07 października 2008, 4wymiar

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2008/10/07 18:17:18
"Im większy penis tym pewniejszy siebie, bardziej skory do nawiązywania kontaktów seksualnych, dumny i nie zestresowany w publicznej saunie jest mężczyzna." - nie do końca się zgodzę. Zbyt duży penis powoduje takie same "objawy" jak zbyt mały, czyli niepewność, strach przed wyśmianiem, poczucie "inności". Często kobiety boją się "obcować" z takimi potworami, podobno odczuwają też ból [czytałem kiedyś wypowiedzi].
Reszta OK :)
-
2008/10/07 18:42:55
Boję się sterniczki argentyńskiej!!!
Dobrze, ze Odmienne, to nie kaczor :D
Lecę wcinać obiado-kolację. Wrocę, bom zaintrygowana tematem.
Czwarty-I LOVE YOU !

raz, zaryzykuję stwierdzenie, iz wiekszosc facetow woli jednak czerwienić się w saunie z powodu duzego penisa niż maleńkiego. Pewnie to kolejny stereotyp, bo wiadomo wszystko zależy jak komu "leży" :) ( z tym lezeniem to oczywiście taka abstrakcyjna przenosnia- no bo.. wiadomo...)
Tak, wiem. Jestem domorosłą poetką :)
-
2008/10/07 19:23:44
Czwartek? Zaraz Cię trzepnę za to "literalnie".
No i spytam: Co Cię tak wzięło?
-
2008/10/07 19:24:33
Czwarty, jestes zet-be-o-ka :P
Nie wspominałaś że masz zoofilskie zapędy, zboczuchu.
Kaczor bije wszystkich na pysk ;)
BLESS_YA!!!
-
2008/10/07 19:30:56
raz, ja myślę tak jak odmienna - mężczyzna lepiej zniesie za dużego niż za małego. Ale masz do pewnego stopnia rację - powinnam była doprecyzować. Tylko wtedy nie mielibyście co pisać ;)

odmienna, kwakwa ;)

amjan, o trzepnij mnie teraz. Pisałam pod któąś w poprzednich notek, że włąśnie przechodzę dziecięcy okres zazdorsci o penisa. Wiem - trochę późno, ale lepiej późno niż wcale :)

odmienne, kaczor bije bo ma bicz :D
-
2008/10/07 19:42:17
Se coś takiego uszyj:
www.made-in-england.org/images/crochet_strapon.jpg
Zawsze to coś dla spokoju ducha ^^
-
2008/10/07 19:56:14
Ależ ja się z tym zgadzam, że mężczyzna lepiej zniesie za dużego niż za małego, na dodatek otwierają się przed nim otworem drzwi do kariery w pewnej branży filmowej ;) Stwierdzam jedynie fakt, iż przyrodzenie zbyt duże tak samo może być źródłem kompleksów, nieśmiałości i wstydu - niekoniecznie dumy :)
-
2008/10/07 20:01:36
amjan, wiesz szkoda, ze nie umiem robic na drutach (hehe, fajnie mi się kojarzy), wydziargałabym se takiego peniska i nosiłabym go jako torebeczkę do pracy. Moja szefowa byłaby zachwycona :)

-
2008/10/07 22:31:07
Orka ma bardzo ładnego penisa, kaczor obrzydliwego a gorylowi współczujemy.
Ale jak to się ma do sprawy polskiej?
-
2008/10/08 11:02:48
4Wymiar
No świetna notka. Napisałaś to tak lekko, zabawnie, bez wulgaryzmów ale jednocześnie jako ktoś pewny siebie i w ogóle.
"Panie, pogłaszczcie jakiegoś penisa." Tak, tak 4Wymiar, ja najchętniej tego z Chin, musiałabym długo głaskać aby wygłaskać całego ;-)
Do tej pory uśmiecham się jak patrzę na te zdjęcia i Twój tekst :))))))
Misterem penisa ogłaszam tego od orki, jest kształtny, ma pastelowy kolor, jest gładki.
Obrzydliwy jest ten kaczora.

Kto widział penisa u konia? Bo ja jak zobaczyłam pierwszy raz, to przestraszyłam się.

Tak poza protokołem. Nie wiem, czy to prawda ale słyszałam, że był taki mężczyzna u którego jak członek był w zwodzie, to mdlał, (bo był taki duży). To się nazywa tragiczny członek ;-)

Nie jestem znawcą męskich organów ale gdybym miała określić, czy długość, czy grubość ważniejsza to chyba powiedziałabym, że najważniejszy jest kształt. Ma być proporcjonalny, no:-) Ma być ładny, zgrabny i zdolny ;-) A i jeszcze jedno, brzuch, podbrzusze, górna część nóg u faceta. To też musi ładnie współgrać.
-
2008/10/08 11:45:30
alex, do jakiej sprawy polskiej? Nie tylko Polacy mają penisy, wierz mi ;)

stokrotka, trzeba być bardzo pewną siebie kobietą, żeby zobaczyć penisa orki w sposób w jaki Ty go zobaczyłaś i opisałaś :D
A ten mężczyzna to mdlał ze strachu przed swoim penisem czy dlatego, że cała krew mu do niego odpływała i brakowało jej w mózgu? :)

Z tą "obudową" penisa u mężczyzny - nogi i podbrzusze - to super prawdziwe spostrzeżenie.

alex, jak to jest, bo ja słyszałam, że skorpiony mają miękkie podbrzusze? ;)
-
2008/10/08 13:37:34
4Wymiar
Hehe a co ten pan robi temu penisowi orki? Wygląda na czyszczenie, taki zabieg higieniczny? Ale wiesz co? Ten :) orka to się tak ustawiła do tej czynności, chyba lubi....myć ząbki ;)
Wiem, że to nie kącik przyrodniczy ale ja w kwestii kaczorowego "onego". Hmmmm, zastanawiam się jak "on" się prezentuje podczas kopulacji, bo chyba nie jest taki luźny ? ;-)

A u tego pana który kładł się (mdlał) jak mu wstawał, rzeczywiście brakowało tlenu w mózgu który przenoszony jest z krwią. Jaki musiał być nieszczęśliwy.
Myślisz, że bardziej szczęśliwy jest mężczyzna z małym interesem ale swobodnie korzystający z uciech cielesnych, czy z dużym interesem ale zaliczającym omdlenia podczas ;-)
Ale mi działa wyobraźnia. Jak musiały się dziwić kobiety jak "po" miały przy sobie zemdlonego faceta. Cholender nie widomo jak takiego faceta ocucić jak jest np. nad i waży 100 kg.
;)

alex
No właśnie, jak to jest z tym podbrzuszem u skorpionów? ;) Zapytała ryba. :)
-
2008/10/08 13:39:17
4wymiar
I jeszcze jedno. Doskonale ujęłaś zagadnienie "obudowy" peniasa :)
-
2008/10/08 14:27:42
Drogie Panie,
No jak to jest z podbrzuszem? Normalnie, miękkie, a jakie ma być? Jak skorpion jest zrelaksowany i wypoczywa, oczywiście. Jak robi "kaloryfer" z mięśni brzucha, to i podbrzusze, rzecz jasna, twardnieje. Wszystko twardnieje ;) Wtedy skorpion przypomina Apolla, ale własciwie tylko trochę, jak jest zmęczony, bo jak skorpion jest w formie to Apollo wygląda na cieniasa i skorpionowi tylko buty może czyścić.
Penisy skorpiony mają najpiękniejsze w zodiaku - kształtne, jędrne, gibkie, elastyczne i twarde kiedy trzeba, zwinne, zmyślne, sprawne, wesołe, wytrwałe, towarzyskie, dzikie i łagodne, empatyczne i sympatyczne. Jeszcze bardziej kolorowe niż orka. Prawie mówić umieją.
No. wystarczy, erotomanki? ;)

PS Stokrotka, dostałaś już kiedyś mailem zdjęcie penisa?
-
2008/10/08 15:44:45
alex, hej Apollo :)
Wprost przeciwnie, dopiero teraz nas rozkręciłeś. Chcemy więcej. Oj tam odrazu erotomanki ;)

Ps. Nie dostałam nigdy. Ty będziesz pierwszy który wyśle :)
-
2008/10/08 15:51:27
Stokrotka,
Wysyłam tylko na wymianę ;)
-
2008/10/08 15:54:25
Apollo
No to mam problem. Nie mam fotki penisa na wymianę ;)
-
2008/10/08 18:12:18
stokrotka, on może tej orce pomaga trafić? ;P

alex, "Prawie mówić umieją." się porzygam ze smiechu chyba.
Mnie wystarczy, a nawet erotomanką nie jestem :D

stokrotka, alex, forward mejli pomiędzy Wami do mnie poproszę ;)
-
2008/10/08 20:07:18
Stokrotka,
Ale możesz mieć coś znacznie dla mnie ciekawszego ;)))
-
2008/10/08 20:08:28
strokrotko, alex chce zobaczyć Twoją... agatkę :)
-
2008/10/08 21:31:30
4Wymiar
Czyżby orka szykowała się do kopulacji? :)

Jejku normalnie parsknęłam śmiechem:)))))
Pomaga trafić, chce zobaczyć Agatkę ;)

alex
Ale co może być ciekawszego od ..... ?;)))))

Alex, 4Wymiar ;)
Agatka ma się dobrze, a nawet wyśmienicie, jest zadowolona i usatysfakcjonowana zazwyczaj, jest delikatna, miła, smakowita, wrażliwa na dotyk i na oddech, jest soczysta kiedy trzeba, ładnie sie nosi, dba o siebie, jest modna, lubi się bawić i jest zabawiana tak jak lubi. Tak w sekrecie dopowiem, że jej słabością są koronki i ładne ciuszki :)
-
2008/10/08 22:49:31
Agatka musi byc piękna. Będę o niej śnił.
W latach sześćdziesiątych minionego stulecia była taka piosenka:
Agatko, słodka Agatko,
Tak rzadko mnie całujesz, to mój pech.
Agatko, miła Agatko,
Czy sądzisz, że to naprawdę taki grzech?


Agatka całująca gorącymi wargami musi być najsłodszą agatką na świecie. Ech...
-
2008/10/09 09:22:41
W ubiegłym stuleciu była również i taka piosenka o Agacie. Nieco mniej romantyczna ino :)

pl.youtube.com/watch?v=ImsQu6PQKu0&feature=related

"Daj mi Agato
póki czas na to
Daj mi Agato
kończy się lato
Przyją chłodne, dżdże
zziębnie serce Twe
daj mi Agato
dam Ci coś za to "...

Ech...tak z rana się rozmarzyć ;-)
-
2008/10/09 11:02:24
O ja pier...
Stokrotko, cóż za piękna pieśn! Jaka ambitna linia melodyczna, słowa niebanalne i ten odkrywczy układ choreograficzny. Gdzie Ty to wygrzebałaś? Widziałaś co Youtube pokazało jako podobne filmy? Takie np. "Weź to do buzi, bo za chwilę cię popbrudzi".
No rozmarzyłem się, o jezu...
Przypomniał mi się kolega śpiewający "daj mi w tę noc, w ten brudny koc" ubiegłowieczny przebój supergrupy Bolter:
pl.youtube.com/watch?v=TcNA3H1PVpE
I na tym przegląd muzyki retro proponowałbym zakończyć, chociaż mówią, że człowiek wszystko zniesie :)
-
2008/10/09 11:53:40
Hahahaha
Alex
Starałam się bardzo aby znaleźć coś takiego. Mój trud został wynagrodzony, widzę, że bardzo spodobał Ci się ten ambitny kawałek ;-)
Twój link również zrobił na mnie wrażenie :)
-
2008/10/09 12:23:09
tak, zostawmy ubiegłowieczne przeboje - przecież obecne są tak baaardzo ambitniejsze:
pl.youtube.com/watch?v=zE8kmnm9Zc4
Dla mnie Maria, kurwa Peszek to jest normalnie fenomen!!

www.plejada.pl/52573,0,,najogladane,1,szokujace_zabawy_peszek_z_penisem,wideo.html
-
2008/10/09 12:40:48
Maria ma przyszłość przed sobą. W piosence każe się lizać, mietolić i solić, ale (uwaga!) nie wspomina o pieprzeniu. Naprzód Mario!

4w,
Czy brak przecinka między słowami "kurwa' i "Peszek" jest zamierzony?
-
2008/10/09 13:23:15
4Wymiar
No nie widziałam tej zabawy z tortem ;) wcześniej u Kuby :)

A po wyrazie "miętolić" w piosence aż mną drygnęło ;) No masować, dotykać, pieścić, głaskać, drapać, całować, jeździć opuszkami palców po ciele jakoś bardziej do mnie przemawia :)

-
2008/10/09 13:58:13
alex, brak przecinka nie zamierzony.
Nie jestem znawczynią Peszek, ale w innej piosence wspomina o pieprzotach co już niedaleko od pieprzenia :)

stokro, zabawa Peszek z penisem - fachura, no nie? ;)
Miętolenie to takie wiejskie określenie na mocny masaż ;)
-
2008/10/09 14:22:42
Stokrotka,
Czy w piosence Hujawiak można głaskać, całować, jeździć opuszkami palców po ciele?
Nie! Jak lizanie to i miętolenie, ale rozumiem Cię świetnie, bo moje preferencje są podobne, delikatne opuszki palców...Mmmmm...Kwiatku Nadobny ;)

PS A co to znaczy "wymechacić", bo tak słyszałem, ale nie wiem czy nie wyobrażam sobie za dużo?
-
2008/10/10 08:45:19
aleks
W słowniku napisane jest, że "wymechacić", to kulturalnie wytargać za włosy;)

Ps. A co sobie wyobraziłeś ?
-
2008/10/10 10:44:31
No to prawie by się zgadzało, z tym mechaceniem :)
-
2008/10/11 00:02:36
majne gudnes!

:)))

gdyby człowiek wiedział ze 4ta tyyyle wie, to kto wie?

:)
-
2008/10/11 12:07:44
dan, nie rozczulaj mnie. Nie mamy u siebie szans :)
-
2009/09/15 14:41:22
Bosz. Nie mogę, czemu ja to czytałem w pracy teraz nie mogę powagi zachować i głupawka mnie dopada - coście mi zrobili. Teraz brakuje tylko żeby znowu prezesowa mnie wezwała roazwżać wyższość klamki nad gałką czy odwrotnie. Ja po prostu padnę ze śmiechu tam i do tego obsikam podłogę a w rezultacie mnie zwolnią - wstydźcie się.
-
2009/09/15 19:51:11
ograniczony, no ostro było ;)