I am a kind of magic
Blog > Komentarze do wpisu

w sumie


W sumie to nikt nie może zrobić nic, czego bym żałowała... ;)

czwartek, 19 listopada 2009, 4wymiar

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2009/11/19 10:33:44
w sumie...
...racja Czwarty. W moim rozumieniu zdrowe podejscie do życia zakłada możliwość żałowania jedynie swojego postepowania i jego nastepstw a nie cudzego bądź okolicznosci niezależnych od nas.
-
2009/11/19 11:29:29
Myślałem, że nie rozumiem, co Czwarty pisze, ale skoro rozumiem tak jak Ograniczony, to może jednak rozumiem, z tym, że się nie identyfikuję, bo ja tak nie mam, jak 4w, ja mogę żałować, że ktoś coś, albo, przynajmniej, jest mi żal.
To tak najprościej ;)
-
2009/11/21 23:59:03
Mąż chrapie i zakłóca mi sensowne myślenie (z którym i tak mam problem bez jego chrapania), ale jakoś mi to zdanie brzmi nie teges. Nie to żebym ja się na zdaniach i ich budowie znała, bo się oczywiście nie znam, ale dla mojego małego móżdżku wszystko się w tym zdaniu wzajemnie wyklucza i jego konstrukcja przeczy prawom grawitacji zdaniowej:))
No ale jeśli moje spostrzeżenia są z dupy i zdanie ma sens (a na 99% ma, jakżeś czwarta ), to w sumie oczywiste jest, że nie będziesz mogła żałować czegoś, czego nikt nie zrobił.
-
2009/11/23 04:34:38
4 wymiar
Ano ciekawe, ja tam z reguły nie żałuję tego co czynią inni ludzie, bo zwyczajnie nie mam na to wpływu, ale ciekawe, ciekawe nie powiem, że nie. Od tej chwili mi nawet przez myśl nie przyjdzie żałować czegoś co nie jest moją sprawą, czego sama nie robię i co mnie nie dotyczy. Ale zgadzając się z moimi przedmówcami ja to tak nie do końca rozumiem tą myśl jest jakaś taka no nie wiem mało logiczna jak na tekluniową nielogiczną logikę, no nie wiem.

No nie wiem, a może to jest taka prowokacja czwartego, ,,a napiszę im niezrozumiałe zdanie, niech się głowią o co chodziło, niech zarzucają mi, że nie myślę, będzie fajnie!''? Tak, tak być może, wydaje mi się to być nawet prawdopodobne.

Pozdrowionka i całuski śle, teklunia zero zero zgłoś się! Mła! :*