I am a kind of magic
Blog > Komentarze do wpisu

Szczęśliwego Nowego Roku

Czasem zadziwia mnie, że to miejsce, ten blog, 4 wymiar, jeszcze istnieje...

I że kiedyś miało dla mnie takie ogromne znaczenie.

Wiecie, w czasach, gdy nie było fejsbuka ;)

Och, jak wiele się zmieniło przez te, prawie 12, lat, odkąd założyłam tego bloga i przez 10 lat odkąd wróciłam do Polski. Bo to właśnie to dziś świętuję. I może pierwszy raz pomyślałam że świętuję? Hm.

Za kilka dni wybory. Rozpacz po ostatniej wygranej PiS minęła. Człowiek się do wszystkiego przyzwyczaja. Nie mamy granic. Jak z tą żabą, co się ją wrzuca do letniej wody i podkręca gaz pod garnkiem żeby się żaba ugotowała. Żaba nie wyskakuje. Przyzwyczaja się aż jest za późno i umiera.

W tym roku zmiany u mnie są subtelne. Na poziomie, że tak się wyrażę - społecznym, nic się u mnie nie zmieniło, a jednak czuję się inaczej niż rok temu.

Nie wiem czy pytać jak się dziś czujecie. Ale usłyszałam niedawno bardzo ciekawe pytanie - jakim powietrzem dziś oddychasz? Czy jest ono czyste i świeże czy ciężkie o brudne? Ja jestem w mieście, więc teoretycznie powietrze tu jest brudne, ale ja oddycham pełną piersią :)

środa, 17 października 2018, 4wymiar

Polecane wpisy

  • Kocham Cię

    Miłość fajna jest. Fajnie jest ją dawać i dostawać. Ostatnio pomyślałam sobie o takim wylęknionym przeświadczeniu wielu z nas, jakoby ludzie za często mówili KO

  • Do utraty tchu...

    To jest oczywiści tradycyjny wpis walentynkowy :) Ten krótki film nagrałam dla Was jeszcze w lato i czekał na specjalną okazję. Czy i Wy mieliście cudowny dzień

  • Ile to już lat...

    ...w tej "waszej" Polsce siedzę? Hehe, żartuję. Nasza, Wasza, moja, who cares. Ważne, że dziś 17 października czyli czas na podsumowanie starego i rozpoczęcie

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2018/12/12 13:07:13
Ha! trochę spóźnione, ale najlepsze rocznicowe życzenia :) Mam nadzieję, że spełniłaś marzenie sprzed roku i zmieniłaś pracę na bardziej satysfakcjonującą :)