I am a kind of magic
poniedziałek, 31 stycznia 2011
4wymiar jest już jak niezła czteroletnia klacz ;)

Cztery lata temu byłam w Irlandii. Tam w zawiły sposób doszło do założenia bloga.

Pierwszy dzień na blogu wyglądał TAK >>>>

Jak będzie wyglądał ostatni?

Dziękuję za uwagę.


sobota, 29 stycznia 2011
Jakoś tak pewnego jesiennego tygodnia Majkel spytał co robię w weekend i zaproponował, że zorganizuje nam sobotę. Ucieszyłam się jak cholera.
środa, 26 stycznia 2011
Ta cholerna grzywka mi odrasta. Wiecie jak wygląda kobieta podczas odrastania grzywki? No musi ją podpinać i zaczesywać do góry i właśnie od tego zauważyłam, że chyba łysieję po bokach! Odgrzebałam jakieś stare zdjęcia z poprzedniego wieku i moje obserwacje się niepokojąco potwierdzają - niedługo będę wyglądać jak Gary Oldman w "Drakuli"Obwiniam za to zbyt wysoki poziom testosteronu, żywność modyfikowaną genetycznie, wybuch reaktora w Czarnobylu i Rosjan!
Zamierzam upleść z moich pozostałych włosów krzyż...

Gdy człowiek (a zwłaszcza kobieta) się starzeje, to - zanim się z tym pogodzi - doświadcza niewyobrażalnych lęków przed zmianami, które zachodzą wtedy w wyglądzie.

Jakie są wasze lęki związane z fizycznym starzeniem się?


poniedziałek, 24 stycznia 2011
Niesamowity film kwalifikowany w gatunkach "dramat", "thriller", "psychologiczny". Według mojej zdolności oglądania - przede wszystkim thriller, bo wielu scen po prostu nie widziałam - nawet przez palce. Wystarczyły mi drgania i podskakiwania oraz przejęte/przerażone oczy Sis, z którą oglądałam "Black swan".
piątek, 21 stycznia 2011
American Dream - zastanawialiście się kiedykolwiek co dla Amerykanina znaczy ten zlepek słów, który spowalnia rzeczywistość prawie tak samo jak super blond laska wchodząca do pomieszczenia pełnego testosteronu? Zapraszam na wywiad z prostym Amerykaninem prosto z USA, farmerem z dziada pradziada, Travisem T.
wtorek, 18 stycznia 2011
niedziela, 16 stycznia 2011
czwartek, 13 stycznia 2011

Y - słuchaj... a może byśmy tak jednak...
X - nie
Y - no ale dlaczego?
X - bo w głębi serca jestem długodystansowcem.
Y - naprawdę?
X - naprawdę. to że przebiegałam sześćdzisiątkę w około 10 sekund nie znaczy że nie wolę trzech kilometrów. wolę i preferuję
Y - dlaczego?
X - mam więcej czasu.
Y - fakt. nie lubisz się spieszyć

wtorek, 11 stycznia 2011

Jak uzupełnilibyście poniższe zdanie?
"Czy się siedzi, czy się leży
.................... się należy"
:)
czwartek, 06 stycznia 2011
Tylko dzieci nie robią postanowień noworocznych!