I am a kind of magic
środa, 13 kwietnia 2011
niedziela, 10 kwietnia 2011
"Zginęli ludzie, którzy stali na czele państwa i państwo się o nich nie upomina. To znaczy, że tego państwa właściwie nie ma" - Jadwiga Kaczyńska.
piątek, 08 kwietnia 2011

Ludzie którzy wszystko mogą, muszą po dwakroć myśleć czego chcą.


Tagi: filozofia
09:40, 4wymiar , Myśli
Link Komentarze (4) »
wtorek, 05 kwietnia 2011

Alicja była najrozsądniejszą z grupy przyjaciół.
Znaczy nie zawsze była, ale w którymś momencie się stała. Nie ważne dlaczego.
Kiedy już się stała rozsądna i nudna, zapragnęła wciągnąć w to resztę swoich crazy przyjaciół. Tłumaczyła im z bezwzględną dokładnością nierozważność w ich postępowaniu. Pewnego razu, gdy ze łzami w oczach i pianą na ustach zdała sobie sprawę, że brakuje jej argumentów, wezwała policję i sprawa stała się poważna, ponieważ policjanci potraktowali jej zgłoszenie na serio i skrupulatnie podjęli kroki zmierzające do wymierzenia kary tym criminals.
Wtedy Alicja nerwowo się zaśmiała, pociągnęła funkcjonariusza za rękaw i powiedziała, że to tylko taki żart, że nic się nie stało i że jej przyjaciele nie zasługują na karę, bo tak naprawdę nic się nie stało.

Jak myślicie, co było dalej?


sobota, 02 kwietnia 2011
Ludzie robiący dziwne rzeczy w Irlandii.
wtorek, 29 marca 2011
niedziela, 27 marca 2011
W sobotę obroniłam pracę dyplomową na studiach podyplomowych współfinansowanych przez EFS. W międzyczasie rozpoczęłam też kurs dofinansowany z EFS. Kończę go za niecały miesiąc. Powinnam pisać pracę zaliczeniową, ale przecież... jak coś jest z EFS to i tak wszyscy zdają.
środa, 23 marca 2011
Marzenia się spełniają. Tym razem spełniło się marzenie mojej małej siostrzyczki, która bardzo bardzo chciała zobaczyć tupiących Iroli, a że okazja nadarzyła się 18 marca w Warszawie to prezent urodzinowy dostała kilka miesięcy przed czasem.
poniedziałek, 07 marca 2011
Proszę nie dziwić się lekkiej personalizacji Strychu, którą można wyczytać z tytułu notki - Strych powoli staje się naszym dzieckiem.
czwartek, 03 marca 2011
Ile?

(nie udawajcie, że nie wiecie o co pytam!)

Szczęśliwego Dnia Pączka!


1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 62